TYDZIEŃ MAŁŻEŃSTWA

 

„Kampania społeczna „Międzynarodowy Tydzień Małżeństwa” jest innowacyjnym w Polsce projektem promującym szczególną, komplementarną więź kobiety i mężczyzny. Celem projektu jest propagowanie idei trwałej, bliskiej i satysfakcjonującej relacji małżeńskiej we współczesnym świecie”.

TYDZIEŃ MAŁŻEŃSTWA

 

Już dziś zapraszamy do wzięcia udziału w V Międzynarodowym Tygodniu Małżeństwa”, którego druga edycja we Wrocławiu zaplanowana jest w dniach 7-14.02.2019 r.

Z radością informujemy, że w ostatnią sobotę karnawału, tj. 10 lutego bieżącego roku w Poradni Rodzinnej przy parafii pw. św. Andrzeja Apostoła we Wrocławiu – Stabłowicach, odbył się Wieczór dla Zakochanych Małżonków, który mieliśmy przyjemność poprowadzić.

Wydarzenie było częścią projektu IV Międzynarodowy Tydzień Małżeństwa”, który odbył się we Wrocławiu po raz pierwszy, dzięki współpracy Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych UM Wrocławia, Duszpasterstwa Rodzin oraz Specjalistycznych Poradni Rodzinnych.

W spotkaniu uczestniczyło 14 par, ze stażem małżeńskim od roku do 35 lat. Uczestnicy wysłuchali konferencji pt. Zakochani małżonkowie – czy to możliwe?”, sprawdzili swoją pamięć w konkursie wiedzy o swoim małżeństwie oraz wzięli udział w warsztatach pt. Przepis na udane małżeństwo”. Każda para siedziała przy uroczyście nakrytym stoliku, raczyła się poczęstunkiem w romantycznej atmosferze, a przygaszone światła i zapalone świece podkreślały wyjątkowość wieczoru. Po zakończeniu części oficjalnej spotkania małżonkowie zostali zaproszeni do wyjścia na randkę małżeńską.

Mamy nadzieję, że wspólnie spędzony czas pomógł uczestnikom w pogłębieniu swojej relacji.

Dziękujemy wszystkim małżeństwom za udział w spotkaniu!

Anna i Krzysztof Strug