WARSZTATY

 

„Kiedy żona nie będzie dostrzegać już moich słabości, będzie to znaczyć, że już blisko cel naszej podroży”.
Jan Budziaszek „Do nieba idzie się…”

 

Aby pogłębić poruszane przez nas kwestie i przepracować je wspólnie z UMIŁOWANYM współmałżonkiem proponujemy, dla małżeństw tych „zwyczajnych-niezwyczajnych” i tych przeżywających trudności oraz dla rodziców, warsztaty o różnej tematyce. Równolegle do trwających warsztatów prowadzimy konsultacje indywidualne w Poradni Rodzinnej. Działalność Poradni i proponowane tam warsztaty współfinansowane są ze środków Gminy Wrocław.

Jesteśmy otwarci na przeprowadzenie warsztatów w innych miejscach i podjęcie współpracy z innymi organizacjami, poradniami służącymi wsparciem dla małżeństw i rodzin. Prosimy wówczas o kontakt.

Najbliższe warsztaty rozpoczną się w lutym 2019 roku – więcej informacji na ten temat pojawi się pod koniec bieżącego roku. Spotkania odbywać się będą w Specjalistycznej Poradni Rodzinnej na ul. Boguszowskiej 84 we Wrocławiu. Zapisy przyjmujemy pod numerem telefonu: 660 913 432 lub e-mailowo na adres: poradnia.stablowice@gmail.com. Warsztaty są bezpłatne, współfinansowane ze środków Gminy Wrocław.

AKADEMIA UDANEGO MAŁŻEŃSTWA

 

WARSZTATY

DLA MAŁŻONKÓW

WIĘCEJ

KLUB SZCZĘŚLIWYCH RODZICÓW

 

WARSZTATY

DLA RODZICÓW

WIĘCEJ

TYDZIEŃ MAŁŻEŃSTWA

 

WARSZTATY

WE WROCŁAWIU

WIĘCEJ