WARSZTATY

 

„Kiedy żona nie będzie dostrzegać już moich słabości, będzie to znaczyć, że już blisko cel naszej podroży”.
Jan Budziaszek „Do nieba idzie się…”

 

Aby pogłębić poruszane przez nas kwestie i przepracować je wspólnie z UMIŁOWANYM współmałżonkiem proponujemy dla małżeństw tych „zwyczajnych-niezwyczajnych” i tych przeżywających trudności oraz dla rodziców warsztaty o różnej tematyce. Równolegle do trwających warsztatów prowadzimy konsultacje indywidualne w Poradni Rodzinnej. Działalność Poradni i proponowane tam warsztaty współfinansowane są ze środków Gminy Wrocław.

Jesteśmy otwarci na przeprowadzenie warsztatów w innych miejscach i podjęcie współpracy z innymi organizacjami, poradniami służącymi wsparciem dla małżeństw i rodzin. Prosimy wówczas o kontakt.

„Randki małżeńskie” w formie warsztatów rozpoczną się w dniu 7 listopada 2018 r. (w środę) o godz. 18.00. Spotkania odbywać się będą w Fundacji Evangelium Vitae na ul. Rydygiera 22-28 (sala św. Anny) we Wrocławiu. Zapisy przyjmujemy pod numerem telefonu: 660 913 432 lub e-mailowo na adres: poradnia.stablowice@gmail.com. Warsztaty są bezpłatne, współfinansowane ze środków Gminy Wrocław. Podczas warsztatów zapewniamy opiekę do dzieci.

Zapraszamy!

AKADEMIA UDANEGO MAŁŻEŃSTWA

 

WARSZTATY

DLA MAŁŻONKÓW

WIĘCEJ

KLUB SZCZĘŚLIWYCH RODZICÓW

 

WARSZTATY

DLA RODZICÓW

WIĘCEJ

TYDZIEŃ MAŁŻEŃSTWA

 

WARSZTATY

WE WROCŁAWIU

WIĘCEJ