WARSZTATY

 

„KIEDY ŻONA NIE BĘDZIE DOSTRZEGAĆ JUŻ MOICH SŁABOŚCI, BĘDZIE TO ZNACZYĆ, ŻE JUŻ BLISKO CEL NASZEJ PODROŻY”.
Jan Budziaszek „Do nieba idzie się…”

 

Aby pogłębić poruszane przez nas kwestie i przepracować je wspólnie ze współmałżonkiem proponujemy dla małżeństw tych „zwyczajnych-niezwyczajnych” i tych przeżywających trudności, dla rodziców dzieci młodszych i rodziców nastolatków oraz dla osób dorosłych warsztaty o różnej tematyce.

  1. „Randki Małżeńskie” to cykl warsztatów łączących w sobie formę prelekcji, ćwiczeń oraz wspólnego dzielenia się doświadczeniami. Podczas warsztatów omawiamy najważniejsze zagadnienia dotyczące małżeństwa oraz zachęcamy do refleksji nad sobą. Naszym celem jest wsparcie relacji między małżonkami, a przede wszystkim pomoc w budowaniu miłości małżeńskiej na wielu płaszczyznach.
  2. Warsztaty „przeŻYĆ z NASTOLATKIEM” to program edukacyjno – profilaktyczny skierowany do rodziców nastolatków. Celem projektu jest podniesienie kompetencji wychowawczych wśród rodziców, zwiększenie wiedzy dotyczącej profilaktyki uzależnień wśród dzieci i młodzieży, poprawa komunikacji z nastolatkiem, a przede wszystkim pomoc we wzajemnym zrozumieniu.
  3. „Szczęśliwi Rodzice” to cykl warsztatów łączących w sobie formę prelekcji, ćwiczeń oraz wspólnego dzielenia się doświadczeniami. Celem spotkań jest podniesienie kompetencji wychowawczych wśród rodziców, a przede wszystkim pomoc w budowaniu dobrej i pełnej miłości relacji z dzieckiem.
  4. „Zacznij żyć od-NOWA” to cykl warsztatów edukacyjno – informacyjnych dla osób dorosłych z zakresu profilaktyki uzależnień i rozwoju osobistego.

 

Równolegle do trwających warsztatów prowadzimy konsultacje indywidualne w Poradni Rodzinnej. Działalność Poradni i proponowane tam warsztaty współfinansowane są ze środków Gminy Wrocław.

Nasze pierwsze, autorskie warsztaty dla małżeństw i rodziców zrealizowaliśmy w 2017 roku. Do tej pory odbyło się 47 cykli warsztatów, w których uczestniczyło ponad 840 osób.

Jesteśmy otwarci na przeprowadzenie warsztatów w innych miejscach oraz na podjęcie współpracy z innymi organizacjami i poradniami służącymi wsparciem dla małżeństw i rodzin. Prosimy wówczas o kontakt.

Serdecznie zapraszamy do udziału w zaplanowanych warsztatach.

NAJBLIŻSZE WARSZTATY DLA MAŁŻONKÓW, RODZICÓW I OSÓB DOROSŁYCH

 

WARSZTATY DLA MAŁŻONKÓW, RODZICÓW I OSÓB DOROSŁYCH PLANOWANE W 2024 ROKU

 

SZCZĘŚLIWI RODZICE – 2024

SZCZĘŚLIWI RODZICE – 2024

Zapraszamy na warsztaty podnoszące kompetencje wychowawcze wśród rodziców, pomocne w budowaniu dobrej i pełnej miłości relacji z dzieckiem.

ZACZNIJ ŻYĆ od-NOWA – 2024

ZACZNIJ ŻYĆ od-NOWA – 2024

Zapraszamy na warsztaty edukacyjno – informacyjne dla osób dorosłych z zakresu profilaktyki uzależnień i rozwoju osobistego.

RANDKI MAŁŻEŃSKIE – 2024

RANDKI MAŁŻEŃSKIE – 2024

Zapraszamy na warsztaty wspierające relacje między małżonkami, a przede wszystkim pomocne w budowaniu miłości małżeńskiej na wielu płaszczyznach.

RANDKI MAŁŻEŃSKIE – 2024

RANDKI MAŁŻEŃSKIE – 2024

Zapraszamy na warsztaty wspierające relacje między małżonkami, a przede wszystkim pomocne w budowaniu miłości małżeńskiej na wielu płaszczyznach.

WARSZTATY ZREALIZOWANE W LATACH 2017 – 2023