WARSZTATY

 

„KIEDY ŻONA NIE BĘDZIE DOSTRZEGAĆ JUŻ MOICH SŁABOŚCI, BĘDZIE TO ZNACZYĆ, ŻE JUŻ BLISKO CEL NASZEJ PODROŻY”.
Jan Budziaszek „Do nieba idzie się…”

 

Aby pogłębić poruszane przez nas kwestie i przepracować je wspólnie ze współmałżonkiem proponujemy, dla małżeństw tych „zwyczajnych-niezwyczajnych” i tych przeżywających trudności oraz dla rodziców, warsztaty o różnej tematyce. Równolegle do trwających warsztatów prowadzimy konsultacje indywidualne w Poradni Rodzinnej. Działalność Poradni i proponowane tam warsztaty współfinansowane są ze środków Gminy Wrocław.

Jesteśmy otwarci na przeprowadzenie warsztatów w innych miejscach oraz na podjęcie współpracy z innymi organizacjami i poradniami służącymi wsparciem dla małżeństw i rodzin. Prosimy wówczas o kontakt.

Nasze pierwsze, autorskie warsztaty dla małżeństw i rodziców zrealizowaliśmy w 2017 roku. Do tej pory odbyły się 43 cykle warsztatów, w których uczestniczyło blisko 800 osób.

Najbliższe warsztaty tj. „Randki Małżeńskie”, „PrzeŻYĆ z nastolatkiem” i „Szczęśliwi Rodzice” odbędą się w Fundacji Evangelium Vitae, w sali św. Anny (budynek D), przy ul. Rydygiera 22-28 we Wrocławiu i rozpoczną się pod koniec kwietnia bieżącego roku.

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach.

WARSZTATY PLANOWANE W 2023 ROKU

PROJEKTY ZREALIZOWANE W LATACH 2017 – 2022