WARSZTATY

 

„Kiedy żona nie będzie dostrzegać już moich słabości, będzie to znaczyć, że już blisko cel naszej podroży”.
Jan Budziaszek „Do nieba idzie się…”

 

Aby pogłębić poruszane przez nas kwestie i przepracować je wspólnie z UMIŁOWANYM współmałżonkiem proponujemy, dla małżeństw tych „zwyczajnych-niezwyczajnych” i tych przeżywających trudności oraz dla rodziców, warsztaty o różnej tematyce. Równolegle do trwających warsztatów prowadzimy konsultacje indywidualne w Poradni Rodzinnej. Działalność Poradni i proponowane tam warsztaty współfinansowane są ze środków Gminy Wrocław.

Jesteśmy otwarci na przeprowadzenie warsztatów/prelekcji w innych miejscach i podjęcie współpracy z innymi organizacjami, poradniami służącymi wsparciem dla małżeństw i rodzin. Prosimy wówczas o kontakt.

Warsztaty z cyklu „Akademia Udanego Małzeństwa” rozpoczną się o godz. 20.30 w dniu 9 września bieżącego roku, natomiast z cyklu „Klub szczęśliwych Rodziców” – o godz. 20.30 w dniu 8 września. Spotkania odbędą się w formie ONLINE! Warsztaty są bezpłatne, współfinansowane ze środków gminy Wrocław. Zapisy przyjmujemy pod numerem telefonu: 660 913 432 lub e-mailowo na adres: poradnia.stablowice@gmail.com

Serdecznie zapraszamy!

Ania i Krzysztof Strug

AKADEMIA UDANEGO MAŁŻEŃSTWA

WARSZTATY DLA MAŁŻONKÓW

RANDKI MAŁŻEŃSKIE

WARSZTATY DLA MAŁŻONKÓW

KLUB SZCZĘŚLIWYCH RODZICÓW

WARSZTATY DLA RODZICÓW

SZCZĘŚLIWY RODZIC

WARSZTATY DLA RODZICÓW