RANDKI MAŁŻEŃSKIE

 

„JESTEŚMY POWOŁANI DO ZMIENIANIA ŚWIATA NA LEPSZE. MAMY SIŁĘ ZMIENIAĆ TEN ŚWIAT, ALE TYLKO PRZEZ ZMIANĘ SAMEGO SIEBIE”.
Jan Budziaszek „Do nieba idzie się…”

 

„Randki Małżeńskie” to cykl warsztatów łączących w sobie formę prelekcji, ćwiczeń oraz wspólnego dzielenia się doświadczeniami. Podczas warsztatów omawiamy najważniejsze zagadnienia dotyczące małżeństwa oraz zachęcamy do refleksji nad sobą. Naszym celem jest wsparcie relacji między małżonkami, a przede wszystkim pomoc w budowaniu miłości małżeńskiej na wielu płaszczyznach. W czasie warsztatów wspólnie poszukujemy odpowiedzi na m. in. następujące pytania :

– W jaki sposób rozmawiać, by wyrazić siebie i nie ranić współmałżonka?
– Jak zrozumieć nasze różnice psychologiczne i uczynić z nich nasze wspólne bogactwo?
– Jak poznać i mówić w języku miłości współmałżonka?
– W jaki sposób pielęgnować sferę intymną w małżeństwie?
– Jak radzić sobie z nieuchronnymi konfliktami w małżeństwie?
– Jak nie zagubić się w szarej codzienności i uczynić ją bardziej kolorową?

Do tej pory odbyło się 21 edycji zajęć, w których uczestniczyło ponad 160 małżeństw!

Kolejne warsztaty z cyklu „Randki Małżeńskie” planowane są na wiosnę 2024 roku.
Spotkania odbywają się w Fundacji Evangelium Vitae, przy ul. Rydygiera 22-28 we Wrocławiu.
Warsztaty są bezpłatne, współfinansowane ze środków gminy Wrocław.
Zapisy przyjmujemy e-mailem na adres: umilowani@umilowani.pl

Skorzystaj i zadbaj o dobrą relację ze swoim współmałżonkiem!

 

 

Wybrane opinie uczestników o warsztatach „Randki Małżeńskie”

 

– „W szkołach, rodzinach nikt nie uczył nas postępowania z samym sobą, a co dopiero porozumiewania się z innymi. Wielokrotnie nie wiedziałam dlaczego akurat tak postępuję, z czego to wynika… Podczas warsztatów usłyszałam o szczegółach KOMUNIKACJI, o różnicach w potrzebach kobiet i mężczyzn, a wypożyczone lektury poszerzyły wiedzę, którą przekazano nam w bardzo przystępny sposób..”

– „Każde małżeństwo, na każdym etapie wymaga pracy obojga małżonków – i to jest jedna ze świetnych propozycji :)”

– „Warsztaty były super i było w nich bardzo dużo ciekawych i pomocnych informacji, które mi na pewno pomogą i zostaną w pamięci. Bardzo dziękujemy! ”

– „Warsztaty były interesujące, tematyka bardzo trafnie dopasowana i omówiona do życia codziennego. Spotkania odbywały się w miłej atmosferze, każdy miał swobodę wypowiedzi. Treści były przekazywane w zrozumiały sposób. Doceniamy czas i zaangażowanie.”

– „Dużo wiedzy, konkretnie przekazanej. Tematy do rozmowy dla małżonków. Zdecydowanie rozwijające związek.”

– „Na pewno warto przyjść, bo może to pomóc uniknąć wielu kryzysów małżeńskich. Daje szansę na lepsze zrozumienie siebie nawzajem i przy dobrych intencjach obu stron, szansę na budowanie szczęśliwych małżeństw.”

– „Polecam wszystkim, którzy chcą pielęgnować rodzinę i swój związek jak piękny ogród.”

– „Polecam Randki, ponieważ wnoszą świeżość w relacje, dają poczucie, że to, co się dzieje u nas w małżeństwie nie jest wyjątkowe i że wiele małżeństw przeżywa te same problemy, co my. Rekomenduję takie spotkania, aby pogłębić więź małżeńską i zwiększyć świadomość, by być szczęśliwszymi w małżeństwie.”

– „Wspólny czas, uświadomienie sobie wielu rzeczy, o których się nie wiedziało/nie myślało, szczególnie, gdy w codzienności brakuje na to czasu, siły, chęci, warunków.”

– „Niektóre treści nowe, które można przemyśleć, PRZEGADAĆ i wprowadzić. Małżeństwo przedstawione jako priorytet a nie coś, co gdzieś sobie jest na poboczu.”

– „Dobrze zorganizowane, przystępne zajęcia, które przekazują wartościowe treści i przede wszystkim mogą przyczynić się do poprawy życia małżeńskiego.”

PLANOWANE WARSZTATY DLA MAŁŻONKÓW W 2024 ROKU