O NAS

 

„ŚLUBOWAŁEM, ŻE NIE OPUSZCZĘ CIĘ AŻ DO ŚMIERCI I WIEDZ, ŻE GDYBY CIĘ NAWET NIE BYŁO KILKA LAT, KIEDY WRÓCISZ, ZAWSZE BĘDZIE CZEKAŁA NA CIEBIE MICHA Z ZUPĄ I BĘDĘ GOTÓW UMYĆ CI NOGI”.
Jan Budziaszek „Do nieba idzie się…”

 

Powyższy cytat z książki Jana Budziaszka pt.: „Do nieba idzie się…”, podobnie jak wiele innych, które przytaczamy na tej stronie, towarzyszył nam od początku naszej znajomości. Przytoczone zdanie jest nam bardzo bliskie, gdyż rozumiemy je jako praktyczną parafrazę złożonej przysięgi małżeńskiej,

Piętnaście lat temu zostaliśmy doradcami życia rodzinnego. Ania jest jednocześnie mediatorem pojednawczym i profilaktykiem uzależnień, natomiast Krzysztof instruktorem Modelu Creighton.

Z czasem przekonaliśmy się, że naszym powołaniem jest wspieranie małżeństw i rodzin na różnych płaszczyznach. Oferujemy poradnictwo indywidualne jak również prowadzimy warsztaty profilaktyczne.

W 2016 roku stworzyliśmy stronę o małżeństwie: www.umilowani.pl. Zamieszczamy na niej aktualne informacje o naszych warsztatach i spotkaniach wstępnych na temat modelu Creighton.

Współpracujemy z Fundacją Evangelium Vitae, w której Ania pełni funkcję dyrektora Specjalistycznej Poradni Rodzinnej współfinansowanej ze środków Gminy Wrocław.

Podejmujemy różnorodne prace, ale nie zapominamy o naszych zainteresowaniach m.in.: czytaniu książek, grafice, grach planszowych, turystyce krajoznawczej, śpiewaniu i grze na gitarze.

Od kilkunastu lat należymy do katolickiej wspólnoty Domowego Kościoła – rodzinnej gałęzi Ruchu Światło-Życie.

W kwietniu 2006 roku połączyliśmy się węzłem małżeńskim. Jesteśmy rodzicami trójki nastolatków.

PARĘ SŁÓW O NASZEJ STRONIE

ZAMYSŁ

Początki tej strony

RECENZJA

Ocena tej strony

O NAS KILKA ZDAŃ

ANIA

ANIA

Doradca rodzinny, Profilaktyk uzależnień, Mediator rodzinny, Socjolog

KRZYSZTOF

KRZYSZTOF

Instruktor Modelu Creighton, Doradca rodzinny