O NAS

 

„ŚLUBOWAŁEM, ŻE NIE OPUSZCZĘ CIĘ AŻ DO ŚMIERCI I WIEDZ, ŻE GDYBY CIĘ NAWET NIE BYŁO KILKA LAT, KIEDY WRÓCISZ, ZAWSZE BĘDZIE CZEKAŁA NA CIEBIE MICHA Z ZUPĄ I BĘDĘ GOTÓW UMYĆ CI NOGI”.
Jan Budziaszek „Do nieba idzie się…”

 

Powyższy cytat z książki Jana Budziaszka pt.: „Do nieba idzie się…”, podobnie jak wiele innych, które przytaczamy na tej stronie, towarzyszył nam od początku naszej znajomości. Z czasem przekonaliśmy się, że naszym powołaniem jest wspieranie małżeństw i rodzin na różnych płaszczyznach.

Blisko piętnaście lat temu zostaliśmy doradcami życia rodzinnego. Ania jest jednocześnie mediatorem pojednawczym i profilaktykiem uzależnień, natomiast Krzysztof instruktorem Modelu Creighton. Współpracujemy z Fundacją Evangelium Vitae, w której Ania pełni funkcję dyrektora Specjalistycznej Poradni Rodzinnej współfinansowanej ze środków Gminy Wrocław.

W kwietniu 2006 roku połączyliśmy się w jedną Strugę. Jesteśmy również rodzicami trzech wspaniałych Strużek. Od kilkunastu lat należymy do katolickiej wspólnoty Domowego Kościoła – rodzinnej gałęzi Ruchu Światło-Życie.

Szczegółowe informacje dotyczące naszego doświadczenia znajdują się za poniższymi odnośnikami.

 

ANIA

 KRZYSZTOF

ZAMYSŁ

DLACZEGO TA STRONA?

RECENZJA

OCENA TEJ STRONY