O NAS

 

„ŚLUBOWAŁEM, ŻE NIE OPUSZCZĘ CIĘ AŻ DO ŚMIERCI I WIEDZ, ŻE GDYBY CIĘ NAWET NIE BYŁO KILKA LAT, KIEDY WRÓCISZ, ZAWSZE BĘDZIE CZEKAŁA NA CIEBIE MICHA Z ZUPĄ I BĘDĘ GOTÓW UMYĆ CI NOGI”.
Jan Budziaszek „Do nieba idzie się…”

 

Powyższy cytat z książki Jana Budziaszka pt.: „Do nieba idzie się…”, podobnie jak wiele innych, które przytaczamy na tej stronie, towarzyszył nam od początku naszej znajomości. Przytoczone zdanie jest nam bardzo bliskie, gdyż rozumiemy je jako praktyczną parafrazę przysięgi małżeńskiej,

Blisko piętnaście lat temu zostaliśmy doradcami życia rodzinnego. Ania jest jednocześnie mediatorem pojednawczym i profilaktykiem uzależnień, natomiast Krzysztof instruktorem Modelu Creighton.

Z czasem przekonaliśmy się, że naszym powołaniem jest wspieranie małżeństw i rodzin na różnych płaszczyznach. Oferujemy poradnictwo indywidualne jak również prowadzimy warsztaty profilaktyczne dla małżonków, rodziców i osób dorosłych.

Kilka lat temu stworzyliśmy stronę o małżeństwie: www.umilowani.pl, gdzie zamieszczamy aktualne informacje o naszych warsztatach i spotkaniach wstępnych na temat modelu Creighton.

Współpracujemy z Fundacją Evangelium Vitae, w której Ania pełni funkcję dyrektora Specjalistycznej Poradni Rodzinnej współfinansowanej ze środków Gminy Wrocław.

Podejmujemy różnorodne prace, ale nie zapominamy o naszych zainteresowaniach m.in.: czytaniu książek, grafice, grach planszowych, turystyce krajoznawczej, śpiewaniu i grze na gitarze.

W kwietniu 2006 roku połączyliśmy się w jedną Strugę. Jesteśmy również rodzicami trzech wspniałych Strużek.

Od kilkunastu lat należymy do katolickiej wspólnoty Domowego Kościoła – rodzinnej gałęzi Ruchu Światło-Życie.

ZAMYSŁ

DLACZEGO TA STRONA?

ANIA

Doradca rodzinny, Profilaktyk uzależnień

KRZYSZTOF

Instruktor Modelu Creighton, Doradca rodzinny

RECENZJA

OCENA TEJ STRONY